Stań się częścią poruszającej historii…

/ Luty 28th, 2019 / Rozwój

Życzę Ci lekkiego obżarstwa pączkami w ten ciekawy dzień 🙂
Dziś Tłusty Czwartek, a według statystyk dziś przeciętny Polak zje 2,5 pączka. A Ty?

Zapraszam Cię do stania się częścią ważnej i prawdziwie poruszającej historii…
W zeszłym roku dokładnie w Dzień Kobiet zadebiutował mój e-book. Pamiętam jak pełen pasji i determinacji pisałem ostatnie słowa by zdążyć na czas. Obiecałem premierę dokładnie chwilę po północy 8 marca. I była! 

Minął niemal rok. Wiele razy otrzymywałem pytania o to, kiedy będzie książka papierowa. W międzyczasie dotarłem do statystyk księgarń w Polsce, z których wynika, że wciąż książka papierowa to 95% rynku. E-booki to zaledwie 5%. Te wartości dają do myślenia. Wciąż lubimy pięknie wydane książki w swoich domach. 

A dwa dni temu spadła na mnie porażająca informacja. Po przeanalizowaniu statystyk serwera oferującego mój e-book okazało się, że tylko w ciągu ostatnich 3 miesięcy 500 osób pobrało go nielegalnie, nic za to nie płacąc. Nie do końca wiem jak to się stało, ale takie są fakty.

Rozważałem różne opcje co z tym zrobić. Ale ostatecznie uznałem, żeby porażkę przekuć w sukces.
Podjąłem decyzję żeby wreszcie wydać papierową wersję tej ważnej historii

I proszę Cię o stanie się częścią tej historii.
To wciągająca opowieść o kilku ludziach zdeterminowanych by odnaleźć siebie. Opowieść o nadziei, godności i miłości. Podróże, które stały się przyczynkiem do tej niezwykłej historii na 3 kontynentach odbyły się naprawdę. Są w nich opisani prawdziwi ludzie. Z krwi i kości.

Zostań patronem tej ważnej publikacji. To utrzymana w przygodowo – sensacyjnej konwencji powieść głęboko psychologiczna. Połączenie dramaturgii z dobrym humorem. Buduje napięcie i wciąga zagadkami. Nade wszystko oryginalna i nie da się porównać z niczym innym.

Dlaczego właśnie ta książka? Trudne losy Polaków ukształtowały szereg zachowań, które dają nam możliwość przeżycia i… tylko przeżycia. Nic więcej. A przydałoby się nam czasem więcej zdrowej ambicji, twórczej refleksji i spojrzenia z dystansem na samych siebie. Dlatego ta historia. O traumie, namiętnościach, porażkach, rozstaniach, miłości i zachowaniu godności. Po niej już nic nie będzie takie samo… Świat wokół będzie lepszy. Także dzięki Tobie.

Wpłacając pieniądze, stajesz się głosem większości kobiet i mężczyzn, którzy chcą żyć w normalnym kraju, normalnym otoczeniu, kochać, mieć przyjaciół, nie robić rzeczy kosztem innych, ale rozwijać swoje talenty i pasje dla dobra wspólnego oraz pomyślności ich rodzin. 

Pomóż, proszę.
Niech świat dzięki Tobie stanie się lepszy. 
Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/ad9p4a
Przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla Darczyńców. 

Możesz też skomentować ten wpis na Facebooku

Dodaj komentarz