Jak obniżyć ceny domen?

/ Styczeń 10th, 2019 / Rozwój

Jest taki wynalazek jak domena internetowa, prawda? Dzięki temu możemy mieć ładne własne strony w sieci i e-maile. Plus parę innych fajnych dodatków.

Może się komuś z Was przyda to co właśnie napiszę, ale spędziłem sporą część dnia na remanencie zarejestrowanych domen dla różnych projektów. A że było tego ze 30 sztuk to generowało od lat nieco zbędnych kosztów.
Wstyd się przyznać, ale wciąż zdarzało mi się płacić nawet 123 zł rocznie za domenę z końcówką .pl. A można zdecydowanie taniej.

W ferworze pracy…

Ale kiedy wcześniej zaglądałem do panelu administracyjnego u rejestratora i okazywało się, że mam wysyłać wniosek o zmianę listem papierowym do nich, a oni mi odeślą (też papierowym listem) kody do zmiany rejestratora… to jakoś mi się odechciewało.

Wreszcie dziś zabrałem się za to na serio. Remanent przeprowadzony. Redukcja kosztów o 70%: więcej niż kilkaset złotych rocznie. Czuję się lżejszy. Sporo się dziś nauczyłem. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w tej sprawie, niech do mnie pisze.

Jeśli chodzi o łączenie dobrej jakości usług to ekstra jest SeoHost.pl Korzystałem z nich już parę lat, a dziś przeniosłem większość domen.
Zmiana ceny ze 123 zł na 49 zł za przedłużenie .pl to fajna sprawa, prawda?

Mam też paru antyfaworytów, z których już nigdy nie skorzystam. Nie będę ich wymieniał z nazwy…

Możesz też skomentować ten wpis na Facebooku

Dodaj komentarz